*** Hotel Kreta /ubytovanie Kutna Hora

Hotel Kutna Hora Kreta
 
Rodinný hotel Kréta leží v Kutnej Hore, v tesnej blízkosti historického centra (400 m), v blízkosti autobusovej stanice v kľudnej časti mesta s výhľadom do parku a na dominanty mesta. Hotel Kréta s reštauráciou je vhodný pre organizovanie rôznych menších firemných aj súkromných akcií, svadieb a iných osláv. Individuálny prístup k hosťom podľa jeho konkrétnych potrieb a očakávaní.

Hotel Kutná Hora ubytovanie Kréta izby :
Hotel Kréta ponúka celoročne ubytovanie o celkovej kapacite 28 lôžok. Zloženie izieb: 3x jednolôžková, 8x dvojlôžková, 3x trojlôžková. Rodinný hotel Kréta je novo zrekonštruovaný. K štandardnému vybaveniu izieb patrí televízor, mini bar, kúpeľňa s WC, trezor, pripojenie na internet WIFI, písací stôl a útulné prostredie. Pre hotelových hostí je rezervované miesto na parkovisku pri hoteli, parkovisko aj pre autobusy. Po dohovore Vás radi za poplatok ubytujú i s domácim miláčikom.

Ubytovanie Kutná Hora hotel Kréta reštaurácia :
Súčasťou hotela je štýlová reštaurácia Na Kréte, je novo zariadená, kde Vás na prvý pohľad upúta drevené obloženie. Okrem príjemného prostredia vám ponúkame skvelú kuchyňu s tradičnými českými a medzinárodnými jedlami. Súčasťou je aj samozrejme veľký výber nápojov, kvalitných vín a čepovaného piva Budvar. Raňajky sa podávajú formou bohatých švédskych stolov.

Kutná Hora ubytovanie hotel Kréta pamiatky a okolie :
V ponúke sú jednodenné programy za pamiatkami a zaujímavosťami regiónu, viacdenné poznávacie pobyty. Hotel Kréta je vhodný aj pre ľudí, ktorí hľadajú ubytovanie v Kolíne, do Kolina je to z hotela necelých 10 minút autom cca 10 km. Výhodou je, že Kutná Hora ponúka bohaté kultúrne vyžitie. Do Čáslavi je to ešte o trochu bližšie, ale na minúty strávené v aute je to podobné ako do Kolína. Praha je z Kutnej Hory necelú hodinu autom (cca 60 km).
Hotel Kutna Hora Kreta - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Kutna Hora Kreta - hotel má reštauráciuHotel Kutna Hora Kreta - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Kutna Hora Kreta - možnosť pripojenia na internetHotel Kutna Hora Kreta - k dispozícii letná terasaHotel Kutna Hora Kreta - Iybz sú vybavené televízoromHotel Kutna Hora Kreta - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Kutna Hora Kreta - Izby s vlastnou toaletou